درباره ما | فارکس 360 ​

گروه خدمات بازارهای مالی (با تمرکز بر بازار فارکس) با نام FX360 از پاییز 1400 شروع به کار کرده است. تلاش ما این است تا از مخاطرات فعالیت در بازارهای مالی بکاهیم و شما را در این راستا حمایت و پشتیبانی کنیم.

فعالیت های «فارکس 360» در چهار بخش کلی تعریف شده است:

  • معرفی، بررسی و ارزیابی کارگزارهای مالی

    در این بخش ما ویژگی ها، خدمات و اعتبار بروکرهای فارکس، صرافی های ارز دیجیتال و … را بررسی و به شما معرفی می کنیم. استفاده از بستر امن و انتخاب بهترین خدمات کمک شایان در مسیر پیشرفت مالی به شما خواهد کرد. 

  • آموزش فعالیت در بازارهای مالی

    تاوان هر اشتباه در بازارهای مالی را با پول باید پرداخت کرد. ما تلاش می کنیم تا با ارائه آموزش های مختلف راه کسب درآمد از این بازارها را به شما بیاموزیم.
  • بررسی و تحلیل بازارهای مالی

    بررسی و ارائه تحلیل بازارهای مالی مکمل آموزش است، علاوه بر اینکه با ارائه این تحلیل ها مسیر روشن تری از حرکات این بازارها خواهید داشت و در معاملات خود از آنها بهره ببرید.

مراحل آغاز به کار و رشد

در فروردین 1400 ما به عنوان جمعی از معامله گران فارکس، رمزارز و بورس تهران تصمیم گرفتیم برای بهینه کردن فعالیت های خود در بازارهای مالی در فضایی اشتراکی تحلیل ها، معاملات و سرمایه های خود را با هدف هم افزایی جمعی بصورت یکپارچه در آوردیم، تا علاوه بر آن توانایی اشتراک گذاری تجربیات مان را با دیگران داشته باشیم. 
هم فکری ها و تبادل نظرها ما را به این نتیجه رساند تا «فارکس سرویسِز» را با هدف ارائه خدمات امن در فضای بازارهای مالی و آموزش علاقه مندان به این موضوع تاسیس کنیم.

انتخاب و بررسی بهترین ها، محک زدن تحلیل ها و مشاوره با صاحب نظران تا اوایل پاییز 1400 ادامه داشت.

پس از آماده سازی محتوای لازم و مذاکره با ارائه دهنده های خدمات بازارهای مالی، ایجاد زیرساخت های ارتباطی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را آغاز کردیم.
+ ارتباط با 16 بروکر فارکس
+ ارتباط با 2 صرافی رمزارز خارجی
+ ارتباط با 17 صرافی رمزارز ایرانی
+ تهیه دوره آموزشی مقدماتی فارکس
+ تهیه آموزش رایگان فارکس
+ انتشار محتوا در شبکه های یوتوب، اینستاگرام، آپارات، توییتر و سایت اختصاصی فارکس سرویسز.
+ رونمایی از سایت فارکس سرویسز.