بررسی بروکر ویتاورس | Vittaverse Broker

ویتاورس بروکر ٰVittaverse broker - ارزیابی و بررسی در فارکس 360

ویتاورس Vittaverse Broker یک بروکر فارکس است که از سال 2022 فعالیت خود را با ثبت در سنت وینسنت و گرنادین ها آغاز کرده است. این بروکر امکان معامله یش از 270 نماد معاملاتی در دو حساب استاندارد پرایم و ECN پرو با دو پلتفرم MT5 و CTrader و حداقل موجودی 15 دلار را ارائه می کند. چالش پراپ ویتاورس با تامین مالی 500 هزاردلاری در کنار مسابقات جذاب و تبلیغات اینستاگرامی سبب اقبال کاربران به این بروکر شده است. اولویت به معامله گران در کنار هزینه های معاملاتی رقابتی از شعارهای این بروکر است.

فارکس360، به عنوان تخصصی ترین مرجع بررسی بروکرهای فارکس بصورت دقیق و موشکافانه بروکر ویتاورس را بررسی و ارزیابی کرده است. در ادامه بخشی از این گزارش مستند آمده است:

امتیاز کل
10/ 0

ویتاورس | Vittaverse
🇻🇨 سنت وینسنت و گرنادین
| 2022
| رگوله  FinaCom, SVGFSA
| خدمات به ایرانیان 🇮🇷 | پشتیبانی فارسی
| واریز و برداشت ریالی و رمز ارز

No Data Found

بروکر در حال بررسی
در حال بررسی

پلتفرم معاملاتی
MT5 | CTrader
Full license

ویتاورس Vittavers چیست؟

مروری بر تاریخچه و معرفی بروکر ویتاورس

ویتاورس بروکر Vittaverse یک کارگزاری آنلاین فارکس است که از سال 2022 شروع به کار کرده است. طبق اطلاعاتی که در سایت این بروکر آمده است دفتر بروکر در سیشل است و یک آدرس ثبت شده در سنت وینست گاردین ها که احتمالا یک دفتر اعتباری است. اطلاعات دقیق و قابل اتکای دیگری درباره این بروکر در دسترس نیست. در قسمت درباره ما ادعا شده است که سرورهای بروکر در کشورهای هنگ کنگ، روسیه، آلمان، فرانسه، لندن(!) و امریکا برای بالا بردن سرعت دسترسی کاربران در نظر گرفته شده است.

سایت بروکر ویتاورس به چهار زبان انگلیسی، فارسی، ترکی و زبان اندونزیایی در دسترس است که با توجه به آن می توان بازارهای هدف این بروکر را حدس زد. مدیرعامل بروکر ویتاورس مهدی مهاجران، یک ایرانی ساکن کاناداست که سابقه فعالیت در CMC Markets را دارد. مهدی مهاجران بصورت جدی و فعال از صفحه شخصی اینستاگرام خود بروکر ویتاورس و برنامه های آن را تبلیغ می کند. تمرکز و استفاده از اینستاگرام برای معرفی بروکر ویتاورس از ارکان تبلیغاتی این بروکر است. 

شواهد و قرائن متعدد نشان از این دارد که ما با یک بروکر ایرانی با تمرکز بر بازار ایران روبرو هستیم. چندان بعید به نظر نمی رسد که تیم پشتیبانی بروکر هم در ایران مستقر باشند! با پیگیری صفحات بازاریاب های بروکر ویتاورس و کمپین های تبلیغاتی آن احتمالا به این نکته اذعان خواهید کرد.

آقای ویتاورس

انتخاب بروکر فارکس در یک نگاه | Vittaverse

چهره‌ای که پیش رو دارید، تصویری نمادین از بروکر ویتاورس است، تجسم اطمینان و مهارت در دنیای پرفراز و نشیب معاملات فارکس. هنگامی که در میانه‌ی راه انتخاب، به دنبال راهنمایی در بازار پیچیده هستید، این چهره وعده‌ی راهبری با اطمینان و تبحر را می‌دهد.

هنگامی که در فکر این انتخاب هستید، به یاد داشته باشید که ضروری است توجه جامع به همه جوانب داشته باشید. فقط پای اعداد و نمودارها در میان نیست؛ بلکه در مورد لمس انسانی و ذوق یک بروکر با ایده های جدید است که می‌تواند ظرافت‌ را در ضربان بازار تشخیص دهد که گاهی اوقات الگوریتم‌ها از دیدن آن‌ها ناتوانند. این شخصیت نماینده تعهد بروکر ویتاورس به چنین تعالی است، نمادی از تعهد آن‌ها به استراتژی‌های شخصی‌سازی‌شده که به چشم انداز مالی منحصربه‌فرد هر سرمایه‌گذار خدمت می‌کند.

به خاطر داشته باشید، یک انتخاب درست مستلزم نگاه کردن به تمام جوانب است – استحکام پلتفرم، عمق تحلیل بازار، قدرت پشتیبانی مشتریان، و به طور مهم، هم‌خوانی فلسفه بروکر با اصول سرمایه‌گذاری شما. انتخاب یک بروکر باید با چشم‌انداز شما هماهنگ باشد، به طبیعت پویای بازار وفق پیدا کند و با استواری به سمت اهداف مالی شما پیش رود.

شخصیت بروکر ویتاورس طراحی شده در کارخانه خلاقیت فارکس 360
ویتاورس | طراحی شده در کارخانه خلاقیت فارکس 360.

آیا بروکر ویتاورس معتبر است؟

بررسی رگوله ها و اعتبار بروکر ویتاورس

پیش از هر چیز در رابطه با بروکرهای فارکس بررسی اعتبار آنها است. اعتبار بروکر به عنوان یک پلتفرم که قرار است از سرمایه و صحت معاملات شما محافظت کند از هر چیز مهم تر است. در خصوص بروکرهای تازه واردی مانند ویتاورس که ریشه ایرانی دارند و معمولاً با هدف بازار ایران راه اندازی شده اند کار کمی مشکل است. از طرفی سابقه ای بررسی وجود ندارد و از طرفی مجوز و نهاد نظارت کننده و رگولاتوری حضور ندارد. بروکر هم چه بسا به بهانه تحریم موضوع رگوله را دنبال نمی کند. برای خالی نبودن عرصه و جلب اعتماد مشتریان دست به دامن نهادهایی می شود که نه معتبر هستند و نه مرتبط. 

گرچه مساله بررسی اعتبار صرفاً به مجوزها و سابقه بروکر ختم نمی شود و موارد ریز و درشت دیگری در این باره دخیل هستند. در مورد بروکر ویتاورس بروکر مدعی ثبت در سنت وینست و گرنادین ها و بیمه حساب کمیسیون مالی است که صحت و اعتبار هرکدام را بررسی می کنیم.

گواهی ثبت سنت وینست ویتاورس

ثبت ویتاورس در سنت وینست و گرنادین

ویتاورس با نام Vittaverse LTD به عنوان یک شرکت تجاری در سنت وینست و گرنادین ها ثبت شده است. فارغ از اینکه اصولاً چنین نهادی یک نهاد سطح پایین محسوب می شود، همان طور که به وضوح ذیل تصویر گواهی ثبت آمده است، این ثبت شرکت به هیچ عنوان یک رگوله یا مجوز و لایسنس فعالیت نیست!
صحت این مجوز در سایت SVGFSA توسط کارشناسان فارکس 360 بررسی و تایید شده است و در ادامه تصویر آن آمده است.
 
با توجه به آدرس مربوط به سیشل که در سایت بروکر آمده است احتمالا برای ثبت و دریافت مجوز از این نهاد هم اقدام کرده اند.
ثبت بروکر ویتاورس در سایت SVGFSA فارکس 360
صحت ثبت ویتاورس در سایت SVGFSA
گواهی عضویت ویتاورس در فیناکام Finacom فارکس 360
گواهی عضویت ویتاورس در FinaCom

عضویت ویتاورس در کمیسیون مالی

بیمه حساب مشتریان بروکر ویتاورس تا 20 هزار یورو

ویتاورس علاوه بر ثبت FSASVG، عضو کمیسیون مالی Financial Commission است. عضویت این بروکر از سال 2024 در سازمان پذیرفته شده است و همچنان فعال است. اگرچه سازمان کمیسیون مالی یک نهاد خصوصی است و رگوله محسوب نمی شود، ولی این امکان را به مشتریان بروکر می دهد که در صورت بروز اختلافات و مشکلات حل نشده به این نهاد رجوع کنند. پس از طی شدن روال قانونی حل اختلاف در این کمیسیون و پرداخت نکردن از طرف بروکر این نهاد تا 20 هزار یورو خسارت به مشتری پرداخت می کند.

البته این کمیسیون صرفا به شکایات موردی رسیدگی می کند و در صورت ورشکستگی و یا مواردی از این قبیل پاسخگوی همه مشتریان نیست. قطعا این بیمه کاربردی تر از ثبت ها و مجوزهای آفشور است و در هنگام بروز اختلافات برای معامله گران راه گشا تر است.

. صفحه اطلاعات عضویت بروکر ویتاورس در کمیسیون مالی

نمایش ویدیو درباره مهدی مهاجری مدیرعامل بروکر ویتاورس - مسابقه 2 هزار دلاری بروکر ویتاورس - فارکس 360
نمایش ویدیو درباره قرعه کشی 206 بروکر ویتاورس در اسفند 1402 - حیاتی

مسابقات بروکر ویتاورس

از 206 سفید تا 2000 دلار به تریدر موفق

در ویدیو اول مهدی مهاجران مسابقه بروکر ویتاورس در ماه آوریل و می 2024 را معرفی می کند. در این مسابقه به معامله گری که بیشترین سود را طی هفته کسب کند 50٪ مبلغ سود یا 200 دلار جایزه از طرف بروکر پرداخت می شود. همچنین به تریدری که طی این دوماه بیشترین سود را کسب کند جایزه 2000 دلاری اعطا می شود.

ویدیو دوم مربوط به مسابقه سال 1402 است که با مجری گری آقای حیاتی و حضور برنده جایزه به همراه خانواده. جایزه 206 به قید قرعه به مشتریان ویتاورس اهدا می شد که تا 25 اسفند در این بروکر حساب باز می کردند و معامله انجام می دادند. هر معامله یک شانس شرکت در قرعه کشی بود. شاید این اولین بار باشد که یک بروکر برای مشتریان ایرانی با شفافیت چنین مسابقه ای برگزار می کند!

تجربه معامله گری در بروکر ویتاورس

بخش بزرگی از ویژگی هایی که مستقیما به ایجاد تصویر و هویت از بروکرهای فارکس در ذهن کاربران موثر است، تجربیات معامله گری است. ویژگی هایی مانند تنوع حساب های معاملاتی، هزینه های معاملات مانند اسپرد و کمیسیون ها، تنوع ابزارهای معاملاتی و مانند آن. در این بخش به بررسی این موارد در ویتاورس بروکر می پردازیم.

ویتاورس چه حساب های معاملاتی ارائه می کند؟

بررسی حساب ها و شرایط معاملاتی بروکر ویتاورس

انتخاب حساب معاملاتی مناسب با استایل معاملاتی می‌تواند تأثیر به سزایی در موفقیت معامله‌گران داشته باشد. بروکر ویتاورس با ارائه دو نوع حساب معاملاتی استاندارد پرایم و ECN پرو، این امکان را به معامله‌گران می‌دهد تا با توجه به نیازها و سطح تجربه خود، انتخابی ایده‌آل داشته باشند.

حساب استاندارد پرایم ویتاورس بروکر

حساب استاندارد پرایم ویتاورس بروکر، با هدف ارائه تجربه معاملاتی بی‌نظیر به تمامی معامله‌گران، از مبتدی تا حرفه‌ای، طراحی شده است. این حساب با اسپردهای رقابتی از 0.4 پیپ، بدون کمیسیون، و حداقل واریز 15 دلار، امکان دسترسی آسان و مقرون‌به‌صرفه به بازارهای مالی را فراهم می‌آورد. به این نکته توجه کنید که اسپردها در این حساب ثابت نیست و صرفاً معاملات جفت ارزهای فارکس بدون کمیسیون هستند.

حساب ECN پرو ویتاورس بروکر

حساب ECN پرو، طراحی شده برای معامله‌گرانی که به دنبال دسترسی مستقیم به بازارهای بین بانکی و اجرای سریع معاملات هستند. با اسپردهای شروع از 0.0 پیپ و کمیسیون‌های بسیار پایین، این حساب گزینه‌ای ایده‌آل برای کسانی است که به دنبال کاهش هزینه‌های معاملاتی و بهره‌گیری از شرایط بازار به صورت لحظه‌ای هستند. حداقل واریز 15 دلار، این حساب را برای تمامی سطوح معامله‌گران، از تازه‌کار تا حرفه‌ای، قابل دسترس می‌سازد. 

ویژگی‌های مشترک

هر دو حساب، با ارائه اهرم تا 1:500 و امکان معامله به صورت هجینگ، انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ای به معامله‌گران می‌دهند تا استراتژی‌های معاملاتی خود را با ریسک مدیریت‌شده اجرا کنند.

کمیسیون‌های معاملاتی در حساب‌های استاندارد و ECN

بروکر ویتاورس کمیسیون‌های معاملاتی را برای دارایی‌های مختلف به شکلی رقابتی و شفاف تعیین کرده است. برای معاملات کریپتو و سهام در هر دو نوع حساب (استاندارد و ECN)، کمیسیون به میزان 0.12 درصد اعمال می‌شود. 

تفاوت‌های کمیسیونی حساب ECN

حساب‌های ECN بروکر ویتاورس، با ارائه اسپردهای پایین‌تر، برای معامله‌گرانی که به دنبال کاهش هزینه‌های معاملاتی و اجرای سریع تراکنش‌ها هستند، ایده‌آل است. کمیسیون‌ها در این نوع حساب‌ها بر اساس لات محاسبه می‌شوند و به شرح زیر هستند:

– برای ارزها: 4 دلار
– برای طلا، نفت، گاز و ایندکس‌ها: 5 دلار

این کمیسیون‌ها برای هر دو جهت معامله (باز کردن و بستن معامله) اعمال می‌شوند.

در مجموع می توان گفت ویتاورس در ارائه حساب ها چندان تنوعی به خرج نداده است ولی در زمینه هزینه های معاملات رقابتی و منصفانه عمل می کند.

ترید انس جهانی در ویتاورس بروکر فارکس 360
ترید نفت و گاز در ویتاورس بروکر - فارکس 360
بیت کوین و دیگر رمز ارزها در ویتاورس بروکر فارکس 360
معامله جفت ارزهای فارکس در ویتاورس بروکر - فارکس 360

ویتاورس چه ابزارهای معاملاتی ارائه می کند؟

علاوه بر جفت ارزها، کالا، سهام، شاخص ها و رمزارزها در ویتاورس عرضه می شوند

بروکر ویتاورس با ارائه‌ی دامنه‌ی وسیعی از دارایی‌های قابل معامله، شامل بیش از 70 جفت ارز فارکس، 8 کالای اصلی مانند طلا، نقره و نفت، 7 صندوق ETF، رمز ارز با اهرم 1 به 50 با تنوع 77 نماد مانند بیت کوین و اتریوم ، 119 سهام از کشورهای مختلف با اهرم 1 به 10، و 12 شاخص سهام، فضایی منحصربه‌فرد برای تنوع‌بخشی و استراتژی‌های معاملاتی انعطاف‌پذیر به معامله‌گران خود ارائه می‌دهد.

این تنوع در دارایی‌ها به معامله‌گران امکان می‌دهد تا بسته به نیازها و تحلیل‌های بازار خود، به بهترین شکل در بازارهای مختلف سرمایه‌گذاری کنند و از فرصت‌های کسب سود در بازارهای مالی بهره‌مند شوند. ارائه‌ی رمز ارزها و سهام با اهرم‌های متفاوت نیز بیانگر تلاش بروکر ویتاورس برای رفع نیازهای متفاوت معامله‌گران است، از آنجایی که هر دو دارای پتانسیل رشد و نوسانات قیمتی قابل توجهی هستند.

پراپ بروکر ویتاورس

شرایط تامین سرمایه در بروکر ویتاروس

با اقبال معامله گران به پراپ فرم ها، برخی بروکرهای فارکس برای جذب بیشتر مخاطبان با واسطه یا بدون واسطه شروع به ارائه خدمات پراپ کرده اند. گرچه معمولا بر اساس قوانین نهادهای نظارتی و رگولاتوری های فارکس ارائه خدمات پراپ در بروکرهای فارکس ممنوع یا تحت شرایط خاصی امکان پذیر است، بروکرهایی که تحت نظارت نهادهای سطح یک نیستند و یا از اساس فاقد رگوله هستند به شیوه های گوناگون این خدمات را ارائه می دهند. برای آشنایی با پراپ فرم های معتبر می توانید به صفحه بهترین پراپ فرم ها برای ایرانیان در سایت فارکس 360 مراجعه کنید.

پراپ رایگان ویتاورس؛ یک ابزار تبلیغاتی!

تامین سرمایه تا 500 هزار دلار در ویتاورس

از آنجایی که بروکر ویتاورس یک بروکر تازه تاسیس است به شدت به تبلیغات و جذب مشتری نیاز دارد، با تمرکز بر مشکل تامین سرمایه برای تریدرها، به تبلیغ خود در قالب پراپ روی آورده است. شما برای شرکت در آزمون ها و مرحله چالش لازم نیست مانند رویه معمول پراپ فرم ها هزینه ای پرداخت کنید. کافی است با توجه به سرمایه ای که مدنظر دارید حساب خود را از 100 تا 4000 هزار دلار شارژ کنید. پس از گذر از مرحله چالش حساب پراپ با تقسیم سود 70 درصد در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورت پاس نکردن مرحله چالش کافی است حساب خود را مجددا شارژ کنید و در بازه زمانی مشخص الزمات مرحله چالش را برآورده کنید. رایگان بودن چالش پراپ ویتاورس یکی از جذابیت ها و مزایای آن است.

قوانین پراپ ویتاورس

ویتاورس حساب پراپ خود را در قالب تو چالش کلاسیک و سوپر چلنج در اختیار کاربران می گذارد. در چالش کلاسیک 30 روز فرصت دارید تا با حداقل 30 معامله به تارگت سود 10 درصد برسید. این چالش درادان کلی ندارد و تنها کافیست 4% درادان روزانه را رعایت کنید. در چالش کلاسیک باید دو مرحله توانایی خود را به اثبات برسانید.

جدول میزان تامین سرمایه پراپ با واریز اولیه در بروکر ویتاورس

هزینه واریزی برای حساب متعلق به خود شماست و سود یا ضرر مرحله چالش مربوط به معامله گر است. در اصل شما با یک شمشیر دوطرفه روبرو هستید. همانطور که برای چالش و به دست آوردن حساب پراپ هزینه ای پرداخت نمی کنید از طرفی سرمایه خود را با ریسک مواجه کرده اید، نکته ای که از اساس با فلسفه پراپ فرم ها در تضاد است!

اما چالش سوپر چلنج ویتاورس خاص تر و عجیب تر از آن چیزی است که فکرش را بکنید! شما بدون هیچ شرطی باید طی 60 روز در دو مرحله 100 درصد موجودی حساب تان را افزایش دهید، امری که با مدیریت درست سرمایه چندان معقول و شدنی به نظر نمی رسد. ویتاورس ادعا می کند این چالش را برای فراهم کردن زمینه برای مشارکت تریدرها با سبک های مختلف و متفاوت طراحی کرده است ولی پس از پاس شدن چالش همچنان محدودید 10 درصد درادان کلی وجود دارد!

طرح افزایش سرمایه تا 500 هزار دلار در پراپ ویتاورس

پس از پاس شدن مرحله چالش حساب پراپ با تقسیم سود 70 درصد در اختیار شما قرار می گیرد و باید به هدف مجموع سود 14 درصد در سه ماه برسید که کمی بزرگ به نظر می رسد. همچنین میزان ضرر کلی نباید از 10% اصل سرمایه فراتر رود. همچنین با محدودیت حجم معاملات باز تا 5 برابر اصل سرمایه روبرو هستید! با همه این موارد اگر در سه ماه متوالی بتوانید حداقل 6 درصد سود خالص کسب کنید شامل طرح افزایش سرمایه تا 25درصد خواهید شد. شرایطی که چندان در دسترس به نظر نمی رسد!

واریز و برداشت در بروکر ویتاورس

واریز و برداشت ریالی و رمز ارز در ویتاورس بروکر

واریز و برداشت از بروکر ویتاورس به دو روش برای کاربران ایرانی مقدور است. اولی با استفاده از تتر بر بستر شبکه ERC20 و TRC20 است. در این روش باید دقت کنید که برای هر واریز آدرس آدرس جدید تولید می شود.

دومین روش استفاده از صرافی بروکر در تلگرام است. برای استفاده از این روش می توانید به آیدی VittaverseExchange  در تلگرام پیام دهید. صرافی ویتاورس از ساعت 11 صبح تا 5 عصر در روز های کاری هفته فعالیت دارد و شما را جهت واریز و برداشت به صورت ریالی راهنمایی می کنند. برای اطمینان بیشتر می توانید از پشتیبانی بروکر آدرس صرافی ویتاورس را دریافت کنید.

واریز و برداشت ریالی در ویتاورس بروکر و تتر

پلتفرم های معاملاتی بروکر ویتاورس

پلتفرم متاتریدر 5 و سی تریدر در بروکر ویتاورس ارائه می شود

از آنجایی که بروکر ویتاورس یک بروکر تازه تاسیس است و شرکت MetaQuotes متاتریدر 4 را به بروکرهای جدید ارائه نمی کند، دو پلتفرم متاتریدر 5 و سی تریدر توسط این بروکر ارائه می شود. گرچه در قسمت پلتفرم ها تریدینگ ویو هم ذکر شده است ولی عملا امکان اتصال حساب یا انجام معامله برای کاربران ویتاورس وجود ندارد.

پلتفرم CTrader با ظاهری شبیه تر به سایت محبوب تریدینگ ویو و کاربرپسندتر نسبت به متاتریدر توانسته است رضایت کابران را جلب کند. متاسفانه امکان دانلود پلفترم ها در سایت و کابین مشتری ویتاورس قرار داده نشده است و کاربر مجبور است تا از منابع دیگر این نرم افزارها را دانلود کند!

 Windows | macOs | Web | iOS Mobile | Android 

 Windows | iOS Mobile | Android 

کلاهبرداری بروکر ویتاورس

آیا بروکر ویتاورس کلاهبردار است؟

با توجه به توضیحات و بررسی هایی که توسط کارشناسان فارکس 360 درباره بروکر ویتاورس انجام شده است، گزارش یا شواهدی دال بر کلاهبرداری این بروکر وجود ندارد. گرچه با توجه به تازه تاسیس بوده این بروکر و نداشتن رگوله معتبر باید جوانب احتیاط را رعایت کرد، ولی نشانه یا موردی که ریسک فعالیت در این بروکر را به حد خطرناکی بالا ببرد وجود ندارد. 

آیا در ویتاورس حساب باز کنیم؟

جمع بندی و نتیجه گیری بررسی بروکر ویتاورس

شاید همه گفتنی ها و موارد قابل بررسی درباره ویتاورس را در این یادداشت جمع آوری کردیم. بی شک تجربیات شما در تعامل این بروکر زوایای ناپیدای این بروکر را روشن خواهد کرد. فارکس 360 بررسی های خود درباره این بروکر را به مرور تکمیل خواهد کرد و با شما به اشتراک خواهد گذاشت. 

در مقام نتیجه گیری درباره بروکر ویتاورس می توان گفت با توجه به تازه تاسیس بودن بروکر و مرحله معرفی برند خود توانسته است توجه کاربران را به خوبی به خود جلب کند. باید در نظر داشت که تیم تبلیغاتی این بروکر از ترفند اغراق و بزرگ نمایی در معرفی کمپین ها استفاده نموده اند و در این خصوص به عنوان کاربر بهتر است فارغ از تبلیغات معرفان بروکر طرح ها و ویژگی های بروکر را بررسی کنید و در نهایت با در نظر گرفتن جوانب احتیاط در این بروکر حساب باز کنید.

administrator

3 نظر به “بررسی بروکر ویتاورس | Vittaverse Broker”

 • امیر حسین ولی زاده

  به نظر من، ویتاورس تجربه‌ای نوین و جامع در عرصه معاملات فارکس ارائه می‌ده. از وقتی که با این پلتفرم کار می‌کنم، متوجه شده‌ام که تنوع نمادهای معاملاتی و پلتفرم‌های پیشرفته، مانند MT5 و CTrader، برای پیاده‌سازی استراتژی‌های معاملاتی‌ام بسیار مفید و کاربردی هست.
  توجه خاص این بروکر به نیازهای معامله‌گران ایرانی و ارائه روش‌های واریز و برداشت ریالی و مسابقات با جوایز واقعی نشان از تعهد آن‌ها به بازار ایران داره. با این حال، همواره محتاط بوده و سرمایه‌گذاری‌های خود را با دقت برنامه‌ریزی می‌کنم.

 • فاطمه کریمی

  با اینکه ویتاورس جنبه‌های مثبت زیادی دارد، مانند پشتیبانی فارسی و تبلیغات فعال، من هنوز در مورد ثبت آن در سنت وینست و گرنادین‌ها و عدم وجود رگوله‌های قوی مردد هستم. در دنیایی که معامله‌گران هر روز با خبرهایی از کلاهبرداری‌های بروکرها مواجه می‌شوند، نبودن یک نهاد نظارتی قدرتمند می‌تواند نگران‌کننده باشد. من ترجیح می‌دهم که با بروکرهایی کار کنم که دارای مجوزهای رگولاتوری معتبر و شناخته‌شده‌ای هستند. این طور مطمئن‌تر هستم که سرمایه‌ام در امنیت است.

 • احمد رضایی

  بروکر ویتاورس جوانب مثبت و منفی مختلفی دارد که هر معامله‌گری باید پیش از تصمیم‌گیری به دقت بررسی کند. از یک سو، ابزارهای تجاری متنوع و حساب‌های پراپ با تامین مالی قابل توجه، وعده‌های جذابی هستند که می‌توانند فرصت‌های خوبی برای کسب سود ایجاد کنند. از سوی دیگر، عدم وجود یک رگوله معتبر می‌تواند پرریسک باشد.

نظر دهید